Specialista/tka zákaznického centra Praha

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

7786

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, kancelářské techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista/tka zákaznického centra

NÁPLŇ PRÁCE

• každodenní práce se zákazníky prostřednictvím telefonu, emailu či sociálních sítí
• komunikace s prodejnami a servisy
• kontrola průběhu objednávek
• spolupráce s odděleními napříč celou firmou
• práce v systému SAP
• pracovní doba 8:30 - 17:00 hodin

POŽADUJEME

• minimálně SŠ vzdělání
• znalost MS office na uživatelské úrovni – především Excel
• zájem o oblast elektra
• komunikační a organizační schopnosti
• znalost AJ – výhodou
• aktivní pracovní nasazení
• znalost systému SAP výhodou

NABÍZÍME

• zázemí zavedené a stabilní společnosti
• slevu na vlastní produkty, firemní jídelnu, stravenky a další
• práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí a kolektivu
• možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
• nástup možný ihned
• lokalita pracoviště Praha Chodov

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Františka Palinková
Mobil: 1536.dagmar.neuwirth